Instagram videolarını daha sonra paylaşmak veya izlemek istediğinizde kendinizi buldunuz mu? Daha fazla aramayın, çünkü ihtiyacınız olan araca sahibiz.

Instagram Video İndirici kullanımı kolay ve kullanıcı dostudur, size Instagram'dan videoları zahmetsizce indirme imkanı sunar.

En sevdiğiniz Instagram videolarını sevdiklerinizle ve diğer tutkunlarla paylaşmak ve kaydetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sezgisel aracımız size herhangi bir Instagram videosunu zahmetsizce indirme imkanı sunar, doğrudan bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza kaydederek.

Instagram için Video İndirici, Instagram'dan videoları indirmek için tasarlanmış basit ve kullanıcı dostu bir araçtır.

messages.instagram-video-downloader.text_5

Ücretsiz olarak Instagram videolarını indirmek kolaydır.

Başlamak için telefonunuzda Instagram'ı açın ve indirmek istediğiniz videosunu bulun. Bulduğunuzda, videonun sağ üst köşesindeki üç noktaya dokunun ve "Linki Kopyala"yı seçin.

Bağlantıyı kopyaladıktan sonra, tarayıcınızı kullanarak web sitemize gidin ve bağlantıyı belirtilen giriş alanına yapıştırın. Ardından, indirme düğmesine basın. Instagram videolarını indirebileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Burada, kaydedilen tüm videolarınızın bir listesini bulacaksınız. İndirmek istediğiniz videosu seçin ve "İndir" düğmesine tıklayın.

iPhone veya Android'de nasıl videolar indirebilirim?

Instagram videolarını indirmenin kolay bir yolunu arıyorsanız, şanslısınız - gerçekten çok basit.

Öncelikle, Instagram uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videosunu bulun. Bunu yapmak için profilinize (veya başkasının) gidin ve en üstteki büyüteç simgesine dokunun. Ardından, video adını veya etiketini arama alanına yazın ve "Ara"yı dokunun.

İstediğiniz videosu bulduğunuzda, açmak için üzerine dokunun. Ardından, ekranınızın altından yukarı kaydırarak seçenekler menüsüne erişin, burada düzenleme ve paylaşma araçlarını bulacaksınız. Ekranınızın sol üst köşesindeki "Paylaş"a dokunun ve nihayet "Linki Kopyala"yı seçin.

Artık her şey hazır, başlamaya hazırsınız! Şimdi kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın ve İndir düğmesine dokunun. Birkaç saniye içinde, istediğiniz videoyu indirmenize olanak tanıyan bir indirme bağlantısı görünecektir.

Video İndirici kullanarak Instagram videolarını nasıl indirebilirim?

İndirme işlemini mümkün olduğunca basit hale getirdik. Sadece indirmek istediğiniz Instagram videosunu bulun, bağlantısını kopyalayın, bağlantıyı yapıştırın ve indirme düğmesine dokunun. Sonra, Instagram videosunu izleyebilir ve istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Özel bir hesaptan Instagram videolarını indirebilir miyim?

Kısacası, hayır. Özel hesaplardan videoları indirmek mümkün değildir.

Instagram videolarını indirmek yasal mıdır?

Kişisel kullanım için, Instagram videolarını indirmek izinlidir. Ancak, yeniden yayınlamak veya başka şekillerde kullanmak istiyorsanız, videonun sahibinden izin almayı unutmayın. Unutmayın, indirdiğiniz herhangi bir içerik ilgili sahibine aittir. not our tool.

Kaç Instagram videosu indirebilirim?

Video İndirici ile sınırsız sayıda video indirebilirsiniz. İlgilendiğiniz videoyu seçin, üst sağdaki üç noktaya dokunarak URL'sini kopyalayın ve ardından Video İndirici'ye yapıştırın. Kaydedebileceğiniz video sayısında bir sınır yoktur, bu yüzden istediğiniz kadar indirebilirsiniz.
Neden biri Instagram'dan videoları indirmek isteyebilir?
İnsanlar, yararlı, ilham verici veya sadece keyifli içeriği kaydetmek için Instagram videolarını indirirler. Sıklıkla, özellikle cihazlarından artık erişilemeyen içerik olmak üzere, geçmiş yıllardan kendi yüklemelerini indirirler.